Zdjęcie poglądowe

Dzień Ratowników Medycznych

Ratownicy Medyczni już od 14 lat obchodzą swoje święto. W tym roku Ratownicy obchodzili ten dzień nietypowo.

Dyrektor Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego, dr. n. med. Małgorzata Popławska na łamach artykułu umieszczonego na stronie internetowej Medycyny Praktycznej, mówi: "Uroczyste chwile musiały się schować pod kapturami kombinezonów i maskami gogli codziennej pracy okresu pandemii. To najtrudniejsze Święto od momentu jego ustanowienia, ale, powołując się na słowa Alberta Camusa: „trzeba iść naprzód” i nie poddawać się. Dlatego w tych szczególnych chwilach dziękuję wszystkim pracownikom i współpracownikom KPR za ich wielkie zaangażowanie, poświęcenie, za trud pracy w tak ekstremalnych warunkach. Życzę przede wszystkim wytrwałości i wiary w to, że nadejdą lepsze chwile, że w końcu wygramy tę walkę".

I my również dziękujemy każdemu z osobna za pomoc jaką niesiecie nam i naszym bliskim, bo przecież nie każdy bohater nosi pelerynę.
Chcielibyśmy życzyć samych sukcesów i wszystkiego co najlepsze.

data publikacji artykułu: 2020-10-15
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.