Zdjęcie poglądowe

ODPOWIEDZIALNIE w góry - Apoloniusz Rajwa

Polacy wysoko oceniają swoją wiedzę o górach i chętnie je odwiedzają.

Jednak co trzeci z nas nie wie co to jest TOPR, co dziesiąty wybrałby się w góry w adidasach, a zdecydowana większość nie potrafiłaby zachować się właściwie podczas burzy w górach. Niepełna wiedza niesie za sobą większe ryzyko wypadku. Co roku ratownicy TOPR narażają życie by nieść pomoc setkom osób, które zbyt wysoko oceniły swoje umiejętności. Aby zwiększyć świadomość i bezpieczeństwo w górach Polskie Koleje Linowe w partnerstwie z TOPR i TPN zainicjowały akcję edukacyjną Odpowiedzialnie w góry!

data publikacji artykułu: 2019-02-14
Pisząc artykuły staramy się ze wszystkich sił, by były jak najbardziej kompletne i aktualne. Nic nie zastąpi jednak Waszego doświadczenia i uważnych oczu. Jeśli czytając ten artykuł zauważyłeś(aś) jakiś błąd, nie zgadzasz się z tym co napisaliśmy lub po prostu chcesz coś dodać od siebie - napisz nam o tym. Wszystkie nadesłane wiadomości czytamy z uwagą i odpowiednio reagujemy.
Wybrane uwagi lub komentarze mogą zostać opublikowane pod artykułem.

0 Komentarzy

Polub nas i bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Odbieraj nowości, artykuły i powiadomienia wprost do swojej skrzynki email. Konkursy i specjalne oferty tylko dla subskrybentów.